DUYURULAR

HYUNDAİ ASSAN DAN, ERZURUM İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NE İKİ ADET AMBULANS.

Sosyal Sorumluluk Projelerine her gün bir yenisini ekleyen Hyundai Assan, son olarak Önce Sağlık hedefiyle Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü’ne iki adet H350 tam donanımlı ve kullanıma hazır ambulans bağışı gerçekleştirdi.

Hayata ve hayata değer katan bir çok şeye önem göstererek, sosyal sorumluluk çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Hyundai Assan, geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği İzmit Hatıra Ormanı Ağaç Dikimi nden sonra bu kez de sağlık koşullarının iyileştirilmesi adına iki adet tam donanımlı ambulansı T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağışladı. Bağışlanan iki ambulans, ihtiyaç sırasına göre Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü tarafından kullanıma alındı.

Erzurum daki ambulans sayısının arttırılması yönünde ihtiyaca katkıda bulunmak için bağışta bulunduğunu vurgulayan Hyundai Assan Başkan ve CEO su Mong-Hyun Yoon, Bazen hayatta gereksiz şeylere daha fazla önem veriyoruz ve sağlığımızı genellikle ikinci plana atıyoruz. Ama biliyoruz ki sağlık bizim için hep en ön planda olmalı. İşte bugün Erzurum da sağlığın önemini bir kez daha vurgulamak amacıyla toplandık. Konu sağlık olduğu için, umarız bu ambulansları hiç kimse kullanmak zorunda kalmaz ve hep sağlıklı olur. Ama ihtiyaç duyulduğu taktirde bu iki ambulansımızın da tüm Erzurumluların imdadına bir an evvel yetişmesini diliyorum dedi

NEREDE

G.M.K Bulv., Fatih MAH. - Merkez - Mersin
T : 0324 359 75 00

Krokimiz için tıklayınız
DERYA ANAMUR

Alparslan Türkeş Bulvarı Bahçelievler Mah. Derya Plaza İş Merkezi 33630 Anamur
T : 0324 814 44 44
MServis : satisderya@haos.com.tr
MSatiş : servisderya@haos.com.tr

Detaylı bilgi için tıklayınız
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Satış

Haftaiçi: 08:30 - 18:30
Cumartesi: 08:30 - 16:00
Pazar:

Servis

Haftaiçi: 08:30 - 18:30
Cumartesi: 08:30 - 16:00
TEST SÜRÜŞÜ
SERVİS RANDEVU