DUYURULAR

HYUNDAI ASSAN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDE ZİRVEYE OYNAMAYA DEVAM EDİYOR

Hyundai Assan, “Kültürler Arası Uyum” ve “Müşteri Memnuniyetinde 1 Numara Olma” temaları çerçevesinde, 11-14 Ekim 2016 tarihlerinde Seul, Güney Kore’de düzenlenen “3. Hyundai Global Servis Danışmanı Yarışması”nda üçüncü olarak ülkemize madalyayla döndü.

Tüm dünya genelindeki Hyundai Yetkili Servisleri’nde hizmet veren servis danışmanları; bilgi, beceri ve yeteneklerini rekabetçi bir platformda sergilerken, Hyundai Motor Grup’un marka ve satış sonrası vizyonunu da global bir platformda deneyimleme şansına sahip oldular.

58 ülkeden 84 servis danışmanının katılımı ile gerçekleşen yarışmada ülkemizi İstanbul Maltepe’de bulunan Hyundai Hunko Otomotiv Servis Danışmanı Ebru Özgen temsil etti. Yazılı sınav, rol canlandırma (Servis Otomasyon Sistemi) ve genel toplam olarak üç kategoriden oluşan yarışmada, Ebru Özgen “Servis Otomasyon Sistemi Rol Canlandırma” kategorisinde üçüncü olarak para ödülü, plaket ve madalya ile ödüllendirildi. Genel kategoride birinciliği Hindistan, ikinciliği Amerika, üçüncülüğü ise Rusya servis danışmanları kazandı. Ebru Özgen, ülkemizde Shell’in katkılarıyla düzenlenen “3. Hyundai Assan Ulusal Servis Danışmanı Yarışması”nda da Türkiye birinciliğini elde etmişti.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, “Hyundai’nin satışa sunulduğu tüm ülkelerdeki birinci hedefi Müşteri Memnuniyetinde 1 Numara Olmak. Bu sebeple verdiğimiz tüm hizmetlerin kusursuz olması ve müşteri beklentilerini en kısa sürede karşılaması gerekiyor. Çalışmalarımıza bu yönde hız kesmeden devam ediyoruz ve bizler de emeklerimizin karşılığını bu tip yarışmalarda ödül kazanarak alıyoruz. ” dedi.

NEREDE

G.M.K Bulv., Fatih MAH. - Merkez - Mersin
T : 0324 359 75 00

Krokimiz için tıklayınız
DERYA ANAMUR

Alparslan Türkeş Bulvarı Bahçelievler Mah. Derya Plaza İş Merkezi 33630 Anamur
T : 0324 814 44 44
MServis : satisderya@haos.com.tr
MSatiş : servisderya@haos.com.tr

Detaylı bilgi için tıklayınız
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Satış

Haftaiçi: 08:30 - 18:30
Cumartesi: 08:30 - 16:00
Pazar:

Servis

Haftaiçi: 08:30 - 18:30
Cumartesi: 08:30 - 16:00
TEST SÜRÜŞÜ
SERVİS RANDEVU